Do you guys buy goodie bags for you’re kids classroom?

I was thinking of getting goodie bags for my two children classrooms. One of them has (14 students) my other child’s class has (31) students. But it can sometimes be expensive. I was doing the math and if I was to buy certain things for the goodie bags it would come up to $40 for everything. For two classes. Is that a lot or ? Have you spend more then that ? Or do you take something else?

Glow Resources

Let’s Glow

Glow is here for you on your path to pregnancy

Glow helps you navigate your fertility journey with smart tools, personalized insights, and guidance from medical experts who understand what matters most.

25+ million

Users

4.8 stars

200k+ app ratings

20+

Medical advisors